Rozwiń język: pl
 
 
Senat Rzeczypospolitej Polskiej
Array

Komisje senackie

Komisja Spraw Zagranicznych i Unii Europejskiej

Jerzy Chróścikowski
Od: 13.11.2019 r. Do: 27.02.2020 r.
Magdalena Kochan
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.
Władysław Komarnicki
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.
Beata Małecka-Libera
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.
Stanisław Ożóg
Od: 13.11.2019 r. Do: 27.02.2020 r.
Aleksander Pociej
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.
Jacek Włosowicz
Od: 13.11.2019 r. Do: 27.02.2020 r.
Józef Zając
Od: 18.12.2019 r. Do: 17.01.2020 r.
Rafał Ślusarz
Od: 13.11.2019 r. Do: 18.12.2019 r.
realizacja: Ideo powered by: CMS Edito